جوانسازی

تجربیات و بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد استفاده از فراپرتوی بایوپترون در کاهش خطوط ریز و همچنین از بین بردن چین و چروک پوست نقش بسیار چشمگیری دارد.

میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به منظور بازیابی ظاهری جوان‌تر و زیباتر از فناوری بایوپترون به عنوان یک روش زیبایی-درمانی غیر تهاجمی بهره می‌برند. دستگاه­‌های بایوپترون ساخت کشور سوئیس، در کنگره اروپایی ” Aesthetic and Anti-Aging Medicine ” در پاریس به عنوان دستگاه برگزیده در فرآیند جوانسازی انتخاب شده است.

متخصصان بین‌المللی متعددی اثرات درمانی فراپرتوی بایوپترون را در کنفرانس‌های معتبر مختلفی مانند کنگره جوانسازی در لندن، کنگره زیبایی پاریس، کنفرانس جوانسازی در مونت کارلو و کنگره‌های ورشو و بخارست ارائه داده‌اند که نشان می‌دهد فراپرتوی بایوپترون از دیدگاه بالینی توانسته است با قدرت نفوذ بالا در لایه‌های زیرین پوست در کاهش خطوط ریز، چین و چروک ها ، بازیابی استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست و رفع ناهمواری ها سطح پوست بسیار موثر باشد و در نتیجه پوستی سالم و جوان را برای شما به ارمغان بیاورد.

تحقیقات و مطالعات بالینی و کلینیکالی نشان داده است که بایوپترون اثر تحریکی مثبت و سازنده‌ای برعملکرد سلول‌های اختصاصی پوست که به عنوان فیبروبلاست شناخته می‌شوند، دارد. تحریک و افزایش فعالیت این سلول‌ها منجر به تولید کلاژن و الاستین می‌شود که در بازسازی بافت پوست نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند.

درمان ایمن و غیرتهاجمی با فناوری منحصر بفرد بایوپترون تنها به مدت 10 دقیقه در روز باعث کاهش چین و چروک، بدون هیچ گونه عوارض جانبی می‌شود

تاثیر زمان بر ظاهر خود را به طور طبیعی متوقف کنید بدون هیچگونه جراحی !

تا کنون، استفاده از مزایای بایوپترون تنها با انجام برخی درمان‌ها در کلینیک‍‌های تخصصی قابل دستیابی بود، اما اکنون می‌توانید با استفاده از مدل خانگی دستگاه‌های بایوپترون نیز به راحتی در محیط خانه :

  • درخشندگی طبیعی صورت خود را بازیابی کنید
  • تغییر رنگ پوست خود را کاهش دهید
  • استحکام و خاصیت ارتجاعی بافت پوست را بهبود ببخشید
  • و در نهایت چین و چروک را از بین ببرید.

استفاده از بایوپترون و تنها به مدت 10 دقیقه در روز می‌تواند نتایج خارق العاده‌ای را برای پوست شما به ارمغان می‌آورد زیرا فراپرتوهای تولید شده توسط این فناوری با نفوذ به لایه‌های پوستی به طور مداوم کلاژن را در زیر سطح پوست شما بازسازی می‌کنند. فن آوری بایوپترون را همچنین می‌توان در ترکیب با اثرات سازنده کِرم‌های آرایشی جهت تقویت مضاعف گردش خون، استحکام بالاتر بافت پوست و درخشش بیشتر رنگ پوست به کار برد.

تابش فراپرتوی بایوپترون چگونه پوست را بازسازی می‌کند:

نور درمانی با فراپرتوی بایوپترون روند طبیعی پیری پوست را به طرز چشمگیری کند می‌کند. این فناوری به طور موثر علائم شاخص پیری پوست را برعکس می‌کند و اثرات سازنده‌ی محصولات آرایشی را نیز افزایش می‌دهد.

فراپرتوی بایوپترون دارای اثرات متعددی است که آن را به وسیله ای منحصر به فرد برای جلوگیری از پیری و همچنین درمان و حفظ جوانی پوست تبدیل کرده است. درمان با فراپرتوی بایوپترون یک روش پزشکی کاملا تایید شده می‌باشد که باعث بهبود مکانیسم‌های سلولی می‌شود و به طور طبیعی پوست را جوان می‌کند.

فراپرتوی بایوپترون تولید کلاژن و الاستین را افزایش می دهد:

کلاژن و الاستین پروتئین هایی هستند که در عملکرد و وضعیت پوست بسیار مهم هستند. با افزایش سن ، این پروتئین ها کمتر تولید می شوند و پوست استحکام و کشش طبیعی و ایده آل خود را از دست می دهد، بنابراین خطوط و چین و چروک های ظریف ایجاد می شوند. تابش فراپرتوی بایوپترون بر روی سطح پوست باعث باز تولید این پروتئین های “جوان کننده” می شود.

اثرات درمانی بایوپترون بر روی پوست:

افزایش تراکم و استحکام سلول های پوست

کاهش خطوط و چین و چروک های ظریف

بهبود ضخامت پوست

بهبود بافت پوست و داشتن پوستی مستحکم و صاف

فراپرتوی بایوپترون گردش خون را افزایش می دهد و باعث رگ زایی می شود:

با افزایش سن ، خونرسانی مویرگی در پوست کاهش می یابد و در نتیجه باعث کاهش اکسیژن و سایر مواد مغذی جهت سلول های پوستی می شود. خون رسانی ضعیف و ناکافی می تواند دلیل ایجاد پف های زیر چشمی ، لکه های تیره و صورتی با ظاهر خسته باشد. علاوه بر این کمبود خونرسانی مویرگی منجر به کاهش تولید پروتئین ها مانند کلاژن و الاستین و کاهش آبرسانی به تمام لایه های پوست می شود.

تابش فراپرتوی بایوپترون خونرسانی مویرگی را افزایش می دهد و رگ زایی (تشکیل مویرگ های جدید) را بهبود می بخشد:

  • ترمیم عروق مویرگی
  • بازگرداندن درخشندگی طبیعی صورت
  • کاهش تغییر رنگ
  • از بین بردن لکه ها
  • مبارزه با تیرگی برای داشتن چهره ای درخشان
  • بازگرداندن درخشش پوست و تقویت فولیکول های مو

یک مطالعه مشترک که توسط تیم پزشکی Zepter و گروه مهندسی پزشکی پزشکی دانشگاه بلگراد انجام شده است نشان دهنده ی افزایش باورنکردنی کلاژن ، الاستین و آب در لایه های مختلف پوست می باشد. محققان برای اندازه گیری محتوا و نسبت الاستین ، کلاژن و آب در لابه های مختلف پوست از طیف سنجی تصویربرداری مغناطیسی (OMIS) (روشی برای تعیین ترکیبات مولکولی بافت) استفاده کردند. پس از 4 هفته درمان با فراپرتوی بایوپترون ، منطقه تحت درمان افزایش چشمگیر فیبر کلاژن و آب در لابه های بینابینی را نشان داد. فراپرتوی بایوپترون با بهبود ترکیب مولکولی بافت ، ظاهر سالم و جوانی را به پوست باز می گرداند.

فراپرتوی بایوپترون دارای تمام طول موج های طیف مرئی می باشد که در نتیجه علاوه بر افزایش تولید کلاژن و بهبود خونرسانی مویرگی می تواند به کاهش عفونت ها ، کاهش التهابات نیز کمک کند (برای اطلاعات بیشتر ، به بخش درماتولوژی مراجعه کنید).

فهرست