درباره مهرگان تجارت کارمانیا

پیشرو در تامین تجهیزات پزشکی


مجموعه مهرگان تجارت کارمانیا به عنوان یكی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تجهیزات پزشکی، با بهره مندی از یک تیم مجرب و حرفه ای با هدف تأمین آخرین فناوری ها و تکنولوژی های تایید شده در سطح دنیا و کشورهای پیشرفته، جهت اعتلای سطح درمانی و حفظ سلامت هموطنان عزیزمان تشکیل شده است.

در حال حاضر این شرکت نماینده ی انحصاری تمامی محصولات نوردرمانی Bioptron می­باشد. کمپانی سوئیسی Bioptron پیشروترین کمپانی دنیا در زمینه تجهیزات نوردرمانی می باشد که با ارائه محصولاتی کاملا منحصر بفرد و بکارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته است از لحاظ درمانی و افزایش سطح سلامت و بهبود زندگی افراد جایگاه حائز اهمیتی را در این حیطه درمانی بدست بیاورد.

محصولاتBioptron  دارای تاییدیه های سازمان غذا دارو آمریکا (FDA) و همچنین اتحادیه اروپا (CE) می باشند و علاوه بر آن تاکنون بیش از پنجاه مقاله عملی و مطالعه بالینی به منظور صحت اثرگذاری و تایید ایمنی روش درمانی محصولات این کمپانی توسط موسسات معتبر دانشگاهی و علمی صورت گرفته است که همگی نشان دهنده ی عملکرد فوق العاده و شگفت انگیز این دستگاه در موارد درمانی بکارگرفته شده می باشند و شرکت مهرگان تجارت کارمانیا توانسته است با اخذ نمایندگی انحصاری محصولات این شرکت مهرگان تجارت کارمانیا توانسته است با اخذ نمایندگی انحصاری محصولات این کمپانی بستری راحت برای دسترسی مردم عزیز کشورمان به  این فناوری روز دنیا را در زمینه افزایش سطح سلامت و بهبود زندگی فراهم بیاورد.

استفاده از تجهیزات نوردرمانی Bioptron در سطح کشورهای پیشرفته ی قاره ی اروپا و آمریکا دارای سابقه بسیار طولانی بیش از دو دهه می باشد که این امر موجب شده تا بطور کامل تاثیر پذیری و ایمنی روش درمانی این فناوری کاملا اثبات شده باشد. نور درمانی از طریق فراپرتوی کاملا منحصر بفرد و خارق العاده Bioptron با بازیابی انرژی بدن در سطح سلولی و کوانتومی می تواند بشکل کاملا موثر و البته با فرآیندی کاملا طبیعی و حتی بدون مصرف هیچگونه داروی شیمیایی و بدون هیچگونه عارضه جانبی شناخته شده ای به درمان و یا پیشگیری از عوارض گوناگونی بپردازد.

از مهمترین کاربردهای این فناوری می­توان به درمان و بهبود زخم های مزمن و لاعلاج مانند زخم پیشرفته ی پای دیابتی، زخم های بستر وسیع و سایر جراحات ها مانند زخم های بعد از جراحی و یا زخم های وریدی و … اشاره کرد

همچنین بدلیل توانایی فوق العاده این روش درمانی در بازسازی بافت و تحریک فعالیت های سلولی و بهبود بافت های بدن، دارای کاربردهای فراوانی در زمینه رفع اثرات پیری بر روی پوست، بازسازی سلول های پوستی و جوانسازی آنها، رفع مشکلات پوستی مانند آکنه و پسوریازیس و … و همچنین درمان و التیام صدمات فیزیکی، کاهش درد و ارتقای سطح سیستم ایمنی بدن را دارد.

فهرست